Protestantse Kerk in Nederland
Protestantse Gemeente Oostvoorne
 
 
Contacten 2022

Contacten 2022
Predikanten
 

Ds. Marijke van Selm
Hoflaan 29
3233 AN Oostvoorne
predikant@kerkoostvoorne.nl
Tel. 0181 - 770040

Mobiel: 06 - 41664516
   
Koopvaardij-predikant & consulent
Ds. Helene Perfors
Ds. Rijckewaerdstraat 6
3232 AK Brielle
Tel. 0181 - 416751
 
   
 

Kerkenraad  
Voorzitter
Jan M. de Rijke
Duinlaan 2A
3233 EC Oostvoorne
Tel. 0181 - 774870
voorzitter@kerkoostvoorne.nl
 
Scriba
Vacant, contact loopt via voorzitter
scriba@kerkoostvoorne.nl
 
 
Voorzitter Diaconie
Els v.d. Berg - van Hazel
Zandweg 73
3233 ES Oostvoorne
Tel. 0181 - 482304

diaconie@kerkoostvoorne.nl
 
 
 
Jeugdouderling
Danny Langbroek
Gildenlaan 4
3233 DA Oostvoorne
Tel.: 0181-669977
jeugd@kerkoostvoorne.nl
   

Pastoraat
Liesbeth v. Wijnen
Tel.: 06 - 29184474

pastoraalteam@kerkoostvoorne.nl


Ouderling Pastoraat
Wilma de Koning
Rialaan 69
3233 BS Oostvoorne
Tel.: 0181-846175
Wdekoning@ched.nl
 
 

Notulist kerkenraad
Marijke Wapenaar
Langeweg 28
3235 CL Rockanje
 
 
 

College van Kerkrentmeesters

Voorzitter
Vacant

 

Penningmeester
Gerard v.d. Hoek

Molendijk 6A
3233 LN Oostvoorne
Tel. 0181-482743
penningmeester@kerkoostvoorne.nl

Administrateur
Jannie Langendoen
Brielseweg 47
3233 AB
Oostvoorne
Tel. 0181-412794

 

 
 
Secretaris
Cees Beukelman
Chloralaan 9
3233 VB Oostvoorne

Tel. 0181-482193
kerkrentmeesters@kerkoostvoorne.nl
   

Jeugdoverleg
 
 
Algemeen
Bertine Bekker en Anita Eggink
 
 
Jeugdouderling
Danny Langbroek
Tel.: 0181-669977
jeugd@kerkoostvoorne.nl
   
 

 
Musici
Elly Bakker
Cantrix
 
Salamanderveen 212
3205TD Spijkenisse
   
Jolanda Zwoferink
Organist
 
P.O. Box 28058
3003 KB Rotterdam
06-83977674

   
Ron van Halen
Organist
 
Middellandweg 53
3233 TR Oostvoorne
0181-483752

06-53307490
 

 
 
Ledenadministratie

Ledenadministratie:
Esther van Driel
Gildenlaan 15
3233 DA Oostvoorne

 
 Webredactie
 
Jan Herlaar
Zwartegatseweg 2
3233 EW Oostvoorne
Tel. 0181 - 484957
Ondersteunend

Danny Langbroek
Gildenlaan 4
3233 DA
Oostvoorne
Tel.: 0181-669977
 

 

Heeft u tips, mist u iets of heeft u iets anders te melden over onze nieuwe site?
Stuur ons een mailtje en meldt het ons!

 webredactie@kerkoostvoorne.nl

 

 

 
Kerkblad
 
redactie
 
 
 
Cobi Ruigrok
Schepenenweg 17
3233 CK Oostvoorne
Tel. 0181-483829
kerkblad@kerkoostvoorne.nl
 
Truus Varekamp
Kloosterweg 2
3232 LC Brielle
kerkblad@kerkoostvoorne.nl

 
 
 
Bezorging kerkblad
 
Herman Oosterman
Hoektoren 4
3233 RN Oostvoorne
Tel. 482019
 
 
 
Diversen
 
Financieel administrateur diaconie
Liesanne de Rijke

Tel. 06 - 12429505
e.a.derijke@planet.nl
 
     
Preekvoorziening
Adrie Herlaar
Zwartegatseweg 2
3233 EW
Oostvoorne
Tel. 0181 - 484957
preekvoorziening@kerkoostvoorne.nl
 
 
Koster  
Judith van Balen
Tel: 0181 - 484215

Adressen
 
Postbus
Protestantse Gemeente Oostvoorne
Postbus 320
3233 ZG Oostvoorne
 
Kerkgebouw
Dorpskerk
Kerkplein 1
3233 AR Oostvoorne Tel. 0181 - 484718
 
 
 
 

 

terug
 
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.